singles50

Nezadaní v nejlepších letech vědí, že po čtyřicítce může být okruh známých velmi omezený. Měli by tedy zapomenout na lásku? Určitě ne! Zaměstnávají nás záliby či každodenní problémy... Ve všem tom spěchu si člověk ani nevšimne, že je sám. A zastaví se až tehdy, když najednou zjistí, že mu něco chybí.

 

Nebo spíše někdo, s kým by mohl všechny tyto věci sdílet. Sdílená radost je dvojnásobná radost a sdílený žal je poloviční žal...Pro zralé nezadané může být pátrání po tom pravém hledáním jehly v kupce sena. Možná právě teď stojíte na místě, točíte mapou jako volantem, nevíte, kterým směrem vykročit.

 

Singles50 je to pravé místo pro lidi, kteří vědí, co chtějí a nechtějí slevit ze svých nároků pouze proto, že se jim už nezdá natřásat se kdesi na diskotéce. Na stránce je mnoho lidí, kteří hledají někoho, kdo by jim porozuměl. Nemají už chuť ani čas hrát si na něco, čím nejsou.
Některé tajemství odhalíte až s přibývajícím věkem. Tajemstvím zralých nezadaných je, že partnera se stejnými zájmy a touhami nejsnáze najdete na Singles50.

 

  • Ideální místo pro ty, kteří hledají zralou lásku
  • Pro nazadané, ovdovělé a po rozvodu
  • Pro seriózní vztahy