academic-singles

V dobách, kdy se vztahy nesou ve znamení častých změn, Academic Singles přináší závan romantiky. Tato seznamka je určena pro lidi, kteří ctí hodnoty jako je upřímný zájem o toho druhého, zdvořilé chování a vzájemný respekt.

 

Pokud jste jedním z nich, nezklamete se. Academic Singles není jen místo. Je to i nástroj, který nezadaným umožní poznat podobně smýšlející a cítící lidi. Stránka totiž na hledání vhodných partnerů využívá vědecky založený dotazník a získané informace vyhodnocuje spolehlivým algoritmem. Tento systém se neustále zlepšuje a navrhne vám ty osoby, do kterých se můžete nejen zamilovat, ale skutečně si s nimi porozumět.

 

Výsledky hledání mohou překvapit. Zamysleli jste se někdy nad tím, jak řešíte každodenní problémy nebo jako čelíte životním výzvám? Způsob, jakým přemýšlíte, vaše osobnostní dynamika a pohled na svět vás mohou přivést k vašemu budoucímu partnerovi. Pokud již nechcete dále hledat, nechte Academic Singles pracovat ve váš prospěch. Tato stránka je důkazem, že i na internetu se může zrodit dlouhodobý vztah.

 

  • Ideální pro každého, kdo hledá někoho na úrovni
  • Pro vážné a trvalé vztahy
  • Vědecky podložený test osobnosti